Entry-header image

Sirius Mi

Keyifli Anların Adresi

 
 

RAHATLIK VE KONFORUNUZU ÖNEMSİYORUZ

Sirius Mi Otel’e Hoşgeldiniz!

Sirius mi otel ailesi olarak siz değerli misafirlerimiz rahat etmesi ve her şeyin en iyisi olması için çalışıyoruz. Sirius mi Otel’e daha adamınızı ilk attığınızdan itibaren evinizde gibi hissedeceğinize söz veriyoruz. Otelimize geldiğiniz anda sıcacık bir gülümsemeyle karşılayarak sizlere bir aile ortamı sunuyor konforlu ve rahat bir tatil geçirmeniz için ailecek çalışıyoruz. Sağlığınız bizim için oldukça önemli, bu yüzden mutfağımızda ve ortak kullanım alanlarımızda son derece titiz çalışarak gün içerisinde de dezenfekte ederek sizlere evinizdeki güveni sunuyoruz. Donanımlı mutfak personelimiz ile lezzetli ve keyifli sofralar açıyor hem midelerinizi hem de gönlünüzü hoşnut ediyoruz.

 
 
 
 

SIRIUS MI ÇEŞME

Çeşme’nin Merkezindeyiz!

Geniş bahçesi ve yüzme havuzunun rahatlığı huzurlu bir ortam sağlarken, havuz başındaki sinek bar hizmeti ile de konforu sağlıyoruz. Sirius mi Otel ailesi olarak hayvanları çok seviyor, onları da misafir etmekten mutluluk duyuyoruz. Geniş bahçemiz hem sizin ve çocuklarınız için hem de sevimli dostlarınız için oldukça müsait.
Çeşmenin merkezinde olan otelimiz denize ve çarşıya yürüme mesafesinde olmasıyla da fark yaratıyor. Sizler Çeşme sokaklarını keşfederken soluklanmak istediğinizde otelimize yürüyerek ulaşabilirsiniz.